Warunki gwarancji na blaty z drewna Suar

 1. Blaty objęte są roczną gwarancją.
 2. Nasze blaty są wykonane z litego drewna, w związku z tym pojawiają się różnego rodzaju nierówności, przebarwienia, różnorodna struktura, sęki. Cechy te różnią się w zależności od płyty drewnianej, co nadaje litemu drewnu wyjątkowości. Dlatego gwarancja nie dotyczy struktury drewna, ale ogranicza się do wady wykonania. Wady wykonania obejmują mechaniczne uszkodzenia na powierzchni użytkowej, które mogą wpływać na wygląd powierzchni. Ważne jest, aby pamiętać, że drewno jest żywym materiałem, który nie pozostaje nieruchome przez całe życie. Możliwe są pęknięcia oraz małe nierówności pojawiające się pod powierzchnią lub po bokach z powodu zmian temperatury lub ekspozycji na słońce.
 3. Przy odbiorze naszego produktu obowiązkiem użytkownika jest sprawdzenie powierzchni pod kątem wad produkcyjnych. Powierzchnia zostanie uznana za wolną od jakichkolwiek wad, jeśli podczas oględzin nie zostaną one ujawnione w ciągu pięciu dni po otrzymaniu blatu. Następnie uważa się, że wszelkie drobne pęknięcia lub nierówności wynikają z naturalnego ruchu drewna.
 4. Należy pamiętać, że lite drewno może podlegać:
  - niewielkiej zmianie koloru w czasie.
  - niewielkim pęknięciom i nierównościom spowodowanym normalnym ruchem drewna.
  - nieznacznym odkształceniom, jeśli temperatura pomieszczenia, w którym znajduje się blat, podlega zmianom temperatury i / lub wilgotności.
  - zadrapaniom, jeśli na powierzchni stołu użyto ostrego przedmiotu, bez ochronnej powierzchni pośredniej.
 5. Ponadto oferujemy Państwu serwis i opiekę posprzedażową polegającą na naprawie blatów oraz ich konserwacji.